Wedstrijden



DatumTijdThuisUit
25-09-202110:30BV Voorne M20 1Flax Field Fighters M20 1
25-09-202114:15Flax Field Fighters X14 1New Stars X14 1
25-09-202116:00Flax Field Fighters X12 1BV Juventus X12 2
25-09-202116:00Flax Field Fighters VSE 1Utrecht Bull's VSE 3
25-09-202117:45Flax Field Fighters X14 2BV Juventus X14 1
25-09-202117:45Flax Field Fighters MSE 1Westland Stars MSE 3
02-10-202109:00Waterdragers M18 1Flax Field Fighters M18 1
02-10-202110:00BV Juventus X12 1Flax Field Fighters X12 1
02-10-202111:00Waterdragers X14 1Flax Field Fighters X14 2
02-10-202112:15Bouncers Basketball X14 2Flax Field Fighters X14 1
02-10-202112:45Zoebas M22 3Flax Field Fighters M20 1
02-10-202116:00Klipperstars VSE 1Flax Field Fighters VSE 1
09-10-202108:30Punch VSE 2Flax Field Fighters VSE 1
09-10-202114:15Flax Field Fighters MSE 1Rebound MSE 1
09-10-202114:15Flax Field Fighters M18 1Goba M18 1
09-10-202116:00Flax Field Fighters X14 1BV Leiderdorp X14 2
09-10-202116:00Flax Field Fighters M20 1BZ '72 M20 1
09-10-202117:45Flax Field Fighters X12 1Waterdragers X12 1
09-10-202117:45Flax Field Fighters X14 2Rotterdam Basketbal X14 3
23-10-202114:15Flax Field Fighters VSE 1EBV Baros VSE 3
23-10-202116:00Flax Field Fighters X12 1Helmink Heroes Zwijndrecht X12 2
30-10-202109:30NIEUW Generation Basketball X14 1Flax Field Fighters X14 1
30-10-202112:40Zoebas M18 2Flax Field Fighters M18 1
30-10-202114:00Goba X14 1Flax Field Fighters X14 2
30-10-202114:15Punch MSE 6Flax Field Fighters MSE 1
30-10-202114:30Rebound X12 2Flax Field Fighters X12 1
30-10-202116:45BZ '72 M20 1Flax Field Fighters M20 1
06-11-202113:00BV Krimpen M18 1Flax Field Fighters M18 1
06-11-202114:45BV Krimpen MSE 1Flax Field Fighters MSE 1
06-11-202115:00BV Leiderdorp VSE 2Flax Field Fighters VSE 1
06-11-202116:00BV Zoetermeer Hammerheads M20 1Flax Field Fighters M20 1
06-11-202116:15Zoebas X14 2Flax Field Fighters X14 1
13-11-202111:00BV Squirrels X12 4Flax Field Fighters X12 1
13-11-202115:00Flax Field Fighters X14 2Green Eagles X14 2
13-11-202115:00Flax Field Fighters VSE 1Almere Pioneers VSE 1
13-11-202116:45Flax Field Fighters X14 1HBV The Jumpers X14 1
13-11-202116:45Flax Field Fighters M20 1Zoebas M22 3
13-11-202116:45Flax Field Fighters M20 1River Trotters M20 1
13-11-202118:30Flax Field Fighters MSE 1LUSV Basketbal MSE 2
13-11-202118:30Flax Field Fighters M18 1Rotterdam-Zuid M18 1
20-11-202109:30Hurricanes X14 3Flax Field Fighters X14 2
20-11-202111:30Hurricanes M18 2Flax Field Fighters M18 1
20-11-202112:00Divine VSE 1Flax Field Fighters VSE 1
20-11-202114:00B.O.B. X12 2Flax Field Fighters X12 1
20-11-202114:00BV Zoetermeer Hammerheads X14 1Flax Field Fighters X14 1
20-11-202118:00MSV Basketbal MSE 2Flax Field Fighters MSE 1
27-11-202114:30River Trotters VSE 2Flax Field Fighters VSE 1
04-12-202114:15Flax Field Fighters X12 1B.O.B. X12 1
04-12-202114:15Flax Field Fighters VSE 1Cady '73 VSE 1
04-12-202116:00Flax Field Fighters X14 1DAS X14 2
04-12-202116:00Flax Field Fighters M18 1Westland Stars M18 2
04-12-202116:00Flax Field Fighters M20 1BZ '72 M20 1
04-12-202117:45Flax Field Fighters X14 2B.O.B. X14 2
04-12-202117:45Flax Field Fighters MSE 1Cady '73 MSE 2
11-12-202112:00BV Squirrels X14 2Flax Field Fighters X14 2
11-12-202112:00Cady '73 MSE 1Flax Field Fighters MSE 1
11-12-202116:00BV Alphia X14 1Flax Field Fighters X14 1
11-12-202116:00Cady '73 M18 2Flax Field Fighters M18 1
11-12-202116:30D.B.V. Rowic X12 2Flax Field Fighters X12 1
11-12-202119:15Jump IJsselstein VSE 1Flax Field Fighters VSE 1
18-12-202114:15Flax Field Fighters X14 1BV Oegstgeest X14 2
18-12-202114:15Flax Field Fighters M20 1BV Voorne M20 1
18-12-202116:00Flax Field Fighters X12 1Green Eagles X12 1
18-12-202116:00Flax Field Fighters VSE 1Westland Stars VSE 1
18-12-202117:45Flax Field Fighters X14 2CBV Binnenland X14 2
18-12-202117:45Flax Field Fighters MSE 1BV Squirrels MSE 2
01-01-202217:00Waterdragers MSE 1Flax Field Fighters MSE 1
08-01-202218:30Utrecht Bull's VSE 3Flax Field Fighters VSE 1
15-01-202208:30Flax Field Fighters MSE 1Waterdragers MSE 1
15-01-202208:30Flax Field Fighters VSE 1River Trotters VSE 2
22-01-202208:30Westland Stars MSE 3Flax Field Fighters MSE 1
29-01-202208:30Flax Field Fighters VSE 1Klipperstars VSE 1
05-02-202208:30Flax Field Fighters VSE 1Punch VSE 2
05-02-202218:15Rebound MSE 1Flax Field Fighters MSE 1
11-02-202219:15EBV Baros VSE 3Flax Field Fighters VSE 1
12-02-202208:30Flax Field Fighters MSE 1Punch MSE 6
19-02-202208:30Flax Field Fighters MSE 1BV Krimpen MSE 1
19-02-202208:30Flax Field Fighters VSE 1BV Leiderdorp VSE 2
12-03-202208:30Almere Pioneers VSE 1Flax Field Fighters VSE 1
19-03-202208:30Flax Field Fighters MSE 1MSV Basketbal MSE 2
19-03-202208:30Flax Field Fighters VSE 1Divine VSE 1
26-03-202216:00Cady '73 MSE 2Flax Field Fighters MSE 1
26-03-202216:00Cady '73 VSE 1Flax Field Fighters VSE 1
02-04-202208:30Flax Field Fighters MSE 1Cady '73 MSE 1
02-04-202208:30Flax Field Fighters VSE 1Jump IJsselstein VSE 1
09-04-202208:30BV Squirrels MSE 2Flax Field Fighters MSE 1
09-04-202208:30Westland Stars VSE 1Flax Field Fighters VSE 1
23-04-202212:00LUSV Basketbal MSE 2Flax Field Fighters MSE 1

Voor de wedstrijden verwijzen we je naar de basketball.nl app.
Daar zijn de wedstrijden in een goed overzicht te bekijken.

 Download de basketball.nl app voor Android

 Download de basketball.nl app voor Apple